Mobilne FotoLustro – dojedziemy tam gdzie diabeł nie może!

PERSONALIZACJA ZDJĘĆ

Chcesz, by nikt nie zapomniał o Twojej imprezie, czy weselu? Pod zdjęciem może pojawić się logo lub napis, wybrane przez Ciebie. Dzięki dotykowej tafli magicznego lustra, po wykonaniu zdjęć możesz własnoręcznie podpisać wydruk. Możesz wybrać trzy opcje układu zdjęć:
  • osiem lub sześć mniejszych zdjęć na dwóch paskach,
  • jedno duże zdjęcie z dwoma mniejszymi po bokach,
  • jedno duże zdjęcie.

Chcesz, aby Twoja impreza była niebanalna i wyrazista?

Magiczne Lustro to doskonały pomysł na niezapomnianą atrakcję na każdym przyjęciu. Selfie mirror, następca i ciekawsza forma fotobudki, to najnowszej generacji automat do robienia zdjęć z opcją LED RING, wyposażony w ekran dotykowy, aparat cyfrowy, komputer oraz profesjonalną drukarkę. Sterowany przez intuicyjne menu wykonuje zdjęcia, które następnie drukowane są w zaledwie kilkanaście sekund na profesjonalnym papierze fotograficznym!

DUŻY PAKIET GADŻETÓW

Chcesz, aby Twoja impreza była niezapomniana, a każdy podziwiał Twoje zdjęcia? Pokaż swoją charyzmę i poczucie humoru, wybierając do zdjęć śmieszne okulary, peruki i kapelusze. Ogromny pakiet różnorodnych gadżetów sprawi, że Twoje zdjęcia nabiorą zupełnie nowego wymiaru! Interesuje Cię impreza w danej tematyce? Daj nam znać, a my przygotujemy gadżety zgodnie z wybranym przez Ciebie tematem przewodnim.

CENNIK

WYBÓR TŁA

Tło zdjęcia decyduje o unikatowym charakterze zdjęcia, dlatego posiadamy w swojej ofercie duży wybór teł fotograficznych do naszego magicznego lustra. Oferujemy również GREEN SCREEN który sprawi, że twoje zdjęcia nabiorą naprawdę unikatowego charakteru, poprzez wstawienie jako tło dowolnego napisu lub obrazu. Istnieje również możliwość zamówienia tła specjalnie na życzenie Klienta.

GALERIA ONLINE

W dedykowanej galerii online możesz oglądać zdjęcia z Twojego wesela, festynu lub innej imprezy, a także wysyłać adres strony swoim znajomym, by również mogli cieszyć się wspomnieniami.

rezerwacja

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio