Fotobudka Częstochowa

Organizujesz przyjęcie w Częstochowie i chcesz zaskoczyć swoich gości? Wiesz, czym jest fotobudka? Ta niezapomniana atrakcja idealnie sprawdzi się na huczne wesele, imprezę integracyjną w firmie i każdą inną okazję, która wymaga oprawy fotograficznej. Nasza budka rozbudzi w Twoich gościach kreatywność, przez co zdjęcia z przyjęcia z pewnością będą udane.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 zróżnicowane pakiety, dzięki którym usługa wynajmu magicznego lustra będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb. W każdej opcji otrzymujesz ciekawe tło własnego wyboru i pomoc asystenta, a także wiele gadżetów, z którymi Twoi goście będą mogli pozować do zdjęcia. Fotobudka jest dostępna na godziny, możesz też korzystać z niej przez cały wieczór – wybór należy do Ciebie.

Magiczne lustro – na urodziny, wesele i imprezę firmową

Jeśli do tej pory imprezy z Twoim udziałem nie były wystarczająco ciekawe – za sprawą fotobudki w Częstochowie i okolicach możesz to zmienić. Nasza propozycja uświetni każde spotkanie w gronie najbliższych. Bez względu na to, ile masz lat i jakie są Twoje zainteresowania, dzięki fotobudce znajdziesz sposób na dobrą zabawę, a najpiękniejsze momenty zostaną z Tobą na zawsze!

Współtworzymy wesela, urodziny i eventy na terenie Częstochowy i okolic. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z przyjemnością zmierzymy się ze stawianymi przez Ciebie wymaganiami. Zabierz uczestników Twojej imprezy w niezwykłą podróż. Niech wspólny czas upłynie Wam pod znakiem świetnego towarzystwa i wspaniałych ujęć! Sprawdź nas teraz!

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

rezerwacja

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio