Fotobudka Bielsko Biała

Twoja impreza będzie niezapomniana, jeśli zdecydujesz się skorzystać z fotobudki! Nieważne, czy organizujesz wesele, czy przyjęcie urodzinowe, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dla klientów z Bielska-Białej. Zapomnij o nudnych zdjęciach robionych przez fotografa i postaw na mniej konwencjonalne rozwiązania. Budki podbijają serca osób z całej Polski, dzięki tej atrakcji każdy gość będzie doskonale się bawić.

Za każdym razem magiczne lustro dostarczamy wraz z uprzednio wybranym tłem, które będzie dopasowane do profilu uroczystości. Sprawdź naszą galerię, a jeśli nie znalazłeś nic odpowiedniego, to stworzymy dla Ciebie spersonalizowane tło. Każda fotobudka jest też dostępna w wersji Green Screen, która gwarantuje efekty rodem z filmów 3D!

Magiczne lustro – niesamowita pamiątka

Nowoczesna propozycja dla organizatorów imprez to fotobudki z Bielska-Białej i okolic. Są miejscami, które uwiecznią Twój dobry humor i doborowe towarzystwo każdego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że taki sprzęt okaże się świetną inwestycją. Jeśli od dłuższego czasu marzysz o zapewnieniu nietuzinkowych atrakcji na evencie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zaskocz swoich gości oryginalnością i nowoczesnym podejściem do organizacji imprezy. Dzięki naszej profesjonalnej fotobudce trwale zapiszesz się w ich pamięci. Fotobudka to gwarancja rozrywki, potężnej dawki serotoniny i pamiątki zarówno dla organizatorów, jak i uczestników! Sprawdź nasze możliwości i zobacz, co możemy zaproponować. Dojazd na terenie miasta i okolic za darmo!

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

rezerwacja

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio